2 new new
3-2 new new
1 new new
2-1 new new
4
3
2
1

 

מוקד 301‬ – שרותי מוקד בקרה וסיור 24/7

מוקד 301‬ הינה חברה המובילה בתחומי מערכות מיגון וגילוי אש מתקדמות ומגוון מערכות אבטחה. שירותי החברה כוללים את כל שלבי התקנת מערכת המיגון הדרושה - החל מייעוץ, תכנון וניהול ועד הקמת מערכות מיגון בפריסה ארצית. לצוות המקצועי של חברת מוקד 301‬. יש את הנסיון, המומחיות והיכולת להתאים ולהתקין את המערכת הדרושה עבור כל לקוח.

בחרו אחת מהמערכות המיגון בה אתם מעוניינים:

מערכות מיגון

שירותי מוקד

שירותי מוקד ובקרה הוא תנאי ראשון במעלה לבטיחות של מקומות, כי היו משלים את פעולתם של כוחות המשטרה ומסייעת בהרתעה ובהגנה עד להגעתם. היתרון של שירותי מוקד הוא שהן מגיבות ברגע גילוי אזעקה ויכולות להגיע במהירות לפני כוחות המשטרה.

מצלמות אבטחה

מצלמות במעגל סגור

ישנה אפשרות כיום להתקין מצלמות אבטחה בכל מקום בצורה יעילה ודיסקרטית ולצפות בה מכל מקום בעולם. מצלמת אבטחה היא כלי יעיל לפקח על הנעשה בבית, חשובה מחלק ממערכות מיגון ומניעה של פריצות וגניבות.

אינטרקום

מערכת אינטרקום

מערכות אינטרקום הן מערכת בקרת כניסה הטובה והבטוחה ביותר כדי לנטר ולפקח על הנכנסים למקומות. מערכות אלה קיימות כמעט בכל בניין משותף ומטרתן היא פתיחת הדלת לבניין לאחר זיהוי הנכנסים. הן הכרחיות גם במפעלים, במשרדים ובמקומות עבודה גדולים ומורכבים.


בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה תוכננו ופותחו כדי שאפשר יהיה לפקח ולשלוט בכל רגע נתון על המקומות הנדרשים, הן מנטרות את כניסת העובדים ואת כניסת האורחים, בהתאם להרשאות הניתנות מראש.

מרכזיות

מרכזיות לעסקים

כיום מרכזיות הן מערכת מתוחכמת וממוחשבת, המהווה כלי ניהולי יעיל וחשוב ביותר לניהול עסק בכל גודל. המרכזייה היא מערכת שמתאימים אותה לצרכי הארגון, לפי מספר העובדים והקווים המבוקש.

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

כדי להיות רגועים ולדעת שאנו חסינים בפני פריצות וגניבות, כדאי מאוד להתקין בבית מערכת אזעקה. מערכת כזו היא יעילה הן בבתים פרטיים ובדירות והן במשרדים, הממוקמים לעתים במקומות שאין בהם תנועה רבה בלילות ולכן הם חשופים לפריצות.


רשתות מחשבים

רשתות מחשבים

התקנת רשת מחשבים בבית מאפשרת תקשורת נוחה בין הרכיבים האלקטרונים הנמצאים בו, כולל מערכת אבטחה, כל סוגי המחשבים, מערכת בידור ביתית ועוד, ולכן יש לתכנן ולבנות אותה בדרך מקצועית ויעילה.

קודנים

קודנים

קודנים הם פתרון מצוין למקומות עבודה שבהם מאות דלתות ושערים כי הם חוסכים את הצורך במפתחות ומאפשרים תכנות אישי של אפשרויות הכניסה לפי סיווגים ביטחוניים של העובדים ושל המבקרים במקום. אפשר לשלב בהם פעמון כניסה לשם תקשורת עם הלובי או עם עמדת המודיעין.

שלטים לשערים חשמליים

שלטים לשערים

שלטים לשערים חשמליים נבדלים זה מזה גם לפי המרחק שממנו אפשר לפתוח את השער. המרחק נע ממטרים בודדים ועד לעשרות מטרים, והוא נקבע לפי תכנון מראש ולפי צרכי המקום. אם מדובר בשער שנפתח לאט, כמו שער שמוסט לצדדים, יש לדאוג לפתיחתו ממרחק רב יותר משער שמנגנון הפתיחה שלו מהיר.


.

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 
לטלפון 03-7301301

או השאירו פרטים בתיבה מטה